جت پرینتر

جت پرینتر صنعتی

جت پرینتر

در همه صنایع وقتی که محصولات را بسته بندی می نمایند باید اطلاعات مربوط به آن محصول درج نمایند. این کار توسط جت پرینتر صنعتی انجام می شود . این اطلاعات هم بر روی محصول و هم بر روی بسته بندی نیز باید درج شود.
از زمان وقوع انقلاب صنعتی تا کنون همه شرکت ها و کسانی که در کارهای تولیدی فعالیت دارند به فکر این بوده اند که بتوانند سهم فروش بیشتری را در بازار برای خود کسب کنند. بعد از جنگ جهانی دوم که همه دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده بود شرکت های تولیدی سعی در بازگشت به بازار را داشتند. آن ها می خواستند که خیلی سریع اتفاقات را فراموش کرده و به رونق اقتصادی برگردند.
در این دوران برای اینکه بازار را از دست ندهند فقط به فکر تولید محصول بودند و خیلی به کیفیت اهمیت نمی دادند اما پس از گذشت سال ها وقتی دیدند که بازار پر از رقیب شده است کمیت و کیفیت محصولات تولیدی را افزایش دادند.
بطوریکه با اجبار دولت ها مجبور بودند که روی محصولات اطلاعات آن را نیز درج کنند و حتی تاریخ تولید و انقضا نیز باید ثبت می شد. اما این کار زمان زیادی را از شرکت ها تلف می کرد تا اینکه جت پرینترهای صنعتی وارد بازار شدند و به راحتی توانستند این چالش را سپری کنند.


مزایای استفاده از جت پرینتر


وقتی شما به عنوان یک شرکت تولیدی بزرگ و معتبر بر روی محصولات تولیدی اطلاعات محصول را درج می کنید مشتریان از این کار شما راضی می شوند و این کار به آن ها این دلگرمی را می دهد که اطلاعات درج شده می تواند در نحوه استفاده آن ها تاثیر گذار باشد.
در همه محصولات تولید برای مشتری مهم است که اطلاعات مربوط به تاریخ تولید و انقضا درج شود. مشتری با دیدن این اطلاعات نسبت به خرید محصول اقدام می کند. از محصولی فاقد این اطلاعات باشد مشتریان حس اعتماد خود را از دست خواهند داد. به کمک جت پرینتر صنعتی می توان به راحتی این کار انجام داد و اطلاعات مورد نظر را به راحتی بر روی محصولات درج نمود.
استفاده از جت پرینتر صنعتی فقط به این هدف معطوف نمی شود. جت پرینتر صنعتی با کیفیت می تواند روند خط تولید را سرعت ببخشد و باعث شود که خط تولید متوقف نشود. تصور کنید یک نیروی انسانی بصورت دستی این کار را انجام دهد . خط تولید بسیار کند خواهد شد و شما نمی توانید مشتری خود را راضی نکه دارید. البته در برخی از موارد خاص می تواند پرینتر صنعتی دستی نیز استفاده نمود.
استفاده جت پرینتر صنعتی با کیفیت می تواند هزینه های مربوط به جت پرینتر را کاهش دهد و تبدیل به یک چالش برای شرکت تولیدی شما نشود. جت پرینتر صنعتی حتی در محیط هایی با درصد رطوبت بالا نیز به راحتی فعال هستند و این امر باعث نمی شود که خط تولید متوقف شود. برخی از جت پرینتر ها در محیط های مرطوب عملکرد و کارایی خود را از دست می دهند . جت پرینتر صنعتی نقش افشانه در هر شرایطی کارایی خود را حفظ می کنند و شما با آسودگی بیشتری از آن استفاده خواهید کرد.
شما از طریق جت پرینتر صنعتی به راحتی می توانید از فونت ها مختلف استفاده نمایید. و حتی برای تنوع از هر فونت برای یک محصول خاص استفاده نمایید.
استفاده از جت پرینتر صنعتی می تواند به رونق تولید شرکت ها کمک زیادی کند. در صنایع بسته بندی لزوم استفاده از جت پرینتر دو چندان می شود. چون در این صنعت باید طبق سفارش مشتری اطلاعات مورد نظر بر روی بسته بندی محصول درج شود. استفاده از جت پرینتر مرغوب و با کیفیت می تواند این اطمینان خاطر را به شما بدهد که اطلاعات مندرج بدون کم و کاستی روی محصولات نوشته شود.

انواع جت پرینتر صنعتی


جت پرینتر صنعتی در مجموع به دو نوع تقسیم می شوند که به آنها معمولی و صنعتی گفته می شود.
شما صاحبان کسب و کالا بنا بر تعداد محصول تولید شده در روز می توانید از این نوع پرینتر ها یا جت پرینتر ها استفاده نمایید. جت پرینتر های صنعتی نسبت به جت پرینتر های معمولی با سرعت بالاتر و قابلیت حضور در خط تولید می تواند تاریخ انقضا ، تاریخ تولید ، قیمت و یا هر پارامتر دیگری را بر روی محصول شما درج نماید.
ما در مقالات بعدی به شرح انواع و کارایی این نوع پرینتر های صنعتی یا جت پرنتر های صنعتی می پردازیم.
اگر صاحب محصول یا کالایی هستید و قصد خرید یک جت پرینتر را دارید می توانید با یک تماس از مشاوران تمام وقت نقش افشانه کمک گرفته تا شما را برای خرید جت پرینتر مناسب با خط تولید و کالای شما راهنمایی نمایند.
نقش افشانه تولید کننده انواع پرینتر های صنعتی ، جت پرینتر ، لیبل چسبان و… با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا آماده همکاری با مدیران و صاحبان کسب و کارهای صنعتی می باشد.

شرکت نقش افشانه می تواند با تولید دستگاه های جت پرینتر صنعتی با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش به شما کمک کند که در خط تولید خود احساس کندی نداشته باشید. برای کسب اطالاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *